„Пиленце пее“ – 2017 г.


Публикация

„Пиленце пее“ – 2017 г.

От admin2 Няма коментари

Регламента на Национален фестивал „Пиленце пее“ – 2017 г. можете да изтеглите от ТУК

НАГРАДИ – „Пиленце пее” 2017

ГРАНД ПРИ и едногодишна стипендия от дарител:

ДЮТА „Пиринска китка”, гр. Благоевград

Едногодишни стипендии

НАДКА КАРАДЖОВА”:

  1. Мария Викторова Димитрова – НМУ „Любомир Пипков“ гр.София
  2. Ива Ивайлова Котева – 144 СОУ „Народни будители“ гр.София

Златна статуетка

  1. Албена Бисерова Гърбева и Йордан Топалов – НЧ“Васил Коларов-1998 г.“ с. Дряново, Общ.Лъки
  2. Детски фолклорен певчески дует”Фолклорна усмивка” Мелек Ерен и Павел Димитров- гр. Пловдив
  3. Лилия Калоянова Стоянова – гр.София
  4. Мартин Георгиев Владимиров – гъдулка, НМУ „Любомир Пипков“ гр.София
  5. Полина Порумова – ЮЗУ „Неофит Рилски“ гр.Благоевград
  6. Фолклорен ансамбъл „БЪЛГАРАНИ” – Сдружение „Българани”
  7. Зорница Стайкова Чавгова – гр. Хисаря

Чуждестранно участие:

  1. Златна статуетка”- ДУЕТ „РИТМИКА” – Българска асоциация за културен обмен – Милано, Италия
  2. Специална Грамота – Фолклорен ансамбъл”Ацо Караманов”, гр. Радовиш, Македония

Златен медал и диплом:

  • Александра Пламенова Славова – НМУ „Любомир Пипков“ гр.София
  • Александър Константинов Георгиев – гъдулка – НЧ „Н. Хайтов“ гр.София
  • Александър Константинов Георгиев – народно пеене , НЧ“Н. Хайтов“ гр.София
  • Анджелика-Гая Петрова Меркова – ЦПЛР-ОДК гр.Пловдив
  • Антонио Симеонов – НМУ „Любомир Пипков“ гр.София
  • Анна Димитрова Паскова – ЦПЛР-ОДК гр.Пещера, Обл.Пазарджик
  • Антоанина Николова – ЮЗУ „Неофит Рилски“ гр. Благоевград
  • Валентина Даниелова Шарденкова – 144 СОУ“Народни будители“ гр.София
  • Васил Величков Чечков /5 г./ – ЦПЛР-ОДК гр.Смолян
  • Весела Асенова Порчева – 133 СУ „А.С. Пушкин“ гр.София
  • Вокална група „Младежки сърца”, НЧ“Алеко Константинов-1907г.“ с. Марково, Общ. Пловдив
  • Данаил Димитров Делев – гъдулка – НЧ „Н. Хайтов“ гр.София
  • Дара Донева – ШИ „Илия Аврамов“ гр.Нова Загора
  • Дария Господинова- ШИ „Илия Аврамов“ гр.Нова Загора
  • Данко Стефанов Пиларски – тамбура, 144 СОУ „Народни будители“ гр.София
  • ДФПГ за традиционен фолклор „Медени звънчета“ ОУ“Митрополит Авксентий Велешки“ гр.Самоков, Обл. София
  • ДЮТС „КЮСТЕНДИЛЧЕ”, ОДК – гр. Кюстендил
  • Детска фолклорна певческа група „Джумайчета“- НЧ“Н.Й.Вапцаров-1866 г.“ гр.Благоевград Ръководител: Иван Кацарски
  • Детска фолклорна певческа група „Шарено коланче“ – НЧ“Съгласие-1890 г.“ гр.Каварна, Обл.Добрич
  • Детски народен хор „Малките будители“- 144 СОУ „Народни будители“ гр.София

Худ.р-л Виктория Мирина

  • Детски народен оркестър – 144 СОУ „Народни будители“ гр.София,Худ.рък: Константин Фиданчев
  • Детски музикален квартет „Тракийче“ – гайди – Об.ЦРД гр.Стамболийски, Обл.Пловдив
  • Дмитро Труфкин – гайда – ЦЛТРДБ – гр. Благоевград, ДЮТА „Пиринска китка”
  • Дует – гъдулки – Мартин и Младен Светозарови – НЧ“Н. Хайтов“ гр.София
  • ДФГ”Шарени мъниста”,НЧ„Елин Пелин 1896“, гр. Елин Пелин
  • Елизабет Костадинова Цикалова – ЦПЛР-ОДК гр.Пещера, Обл.Пазарджик
  • Елица Първанова – гр.Перник
  • ЖПГ „СОКОЛОВ КАМИК”, с. Буново, Общ. Мирково
  • Женско фолклорно певческо трио „АВЛИГА“ – НЧ“П.К.Яворов-1978 г.“гр.Дупница, Обл.Кюстендил
  • Женска фолклорна певческа формация „Дилмана“-НСД гр.София,Худ.р-л – Дарена Попова
  • ЖНХ„Гоце Делчев“-НЧ“Наум Охридски-2008 г.“ гр.София,Худ.ръководител и диригент: Марек Дяков
  • Иванинка Иванова- НЧ „Светлина-1900 г.“ с.Литаково, Общ.Ботевград, Обл.София
  • Ивет Бойкова Николова – Тамбура, ЦЛТРДБ – гр. Благоевград, ДЮТА „Пиринска китка”
  • Ивона Ивайлова Георгиева – 144 СОУ“Народни будители“ гр.София
  • Йордан Мариянов Цветанов – кавал- ОУ“Георги Бенковски“ с.Черни Вит, Общ.Тетевен, Обл. Ловеч
  • Калина Радкова – НЧ”Елин Пелин 1896”, гр. Елин Пелин
  • Кристина Белева – НУМТИ „Д. Петков”, гр. Пловдив
  • Лиляна Яворова Младенова – СУ”Сава Доброплодни”, гр. Шумен
  • Марин Стоянов Маринов – ОУ”Г. Бенковски”, с. Черни вит, Общ.Тетевен, Обл. Ловеч
  • Мария Емилова Панева – НЧ“Сергей Румянцев-1909 г.“ с.Капитан Димитриево, Обл.Пазарджик
  • Мъжка фолклорна певческа група „Русалии“НЧ „Самообразование-1928 г.“ с.Бачево,

Общ.Разлог,Обл.Благоевград, Худ.ръководител: Димитър Ганджов

  • Майя Жекова – ШИ „Илия Аврамов“ гр.Нова Загора
  • Нели Илиева Славчева – ЦПЛР-ОДК гр.Смолян
  • Никол Ненова Маринова – ОУ „Изгрев“ гр.София
  • Паунка Панчева – НЧ „Царичина 2008” гр. Бобов дол
  • Райна Кирилова Христова – НЧ „П.К. Яворов-1978 г.“ гр.Дупница, Обл.Кюстендил
  • Симона Георгиева Петрова – 144 СОУ“Народни будители“ гр.София
  • Симона Симеонова Петрова-НЧ „Искра-1975 г.“ гр.Кюстендил
  • Славея Яворова Младенова – СУ”Сава Доброплодни”, гр. Шумен
  • Станислав Атанасов Георгиев – НХГ – „Св. Св.Кирил и Методий”, гр. Благоевград
  • Стиляна Георгиева Алексиева – 144 СОУ“Народни будители“ гр.София
  • Стоян Иванов Дамянов – тамбура- НЧ“Дядо Иван Арабаджията-1926 г.“, с.Царацово, Общ.Марица, Обл.Пловдив
  • ТС „ЗДРАВЕЦ”, с. Капитановци, Община Видин
  • Танцов състав при Национално училище по изкуствата „Панайот Пипков“ гр.Плевен, Обл.Плевен, Худ.ръководител: Илиан Илиев
  • Татяна Ивова Коройчева – МШ“Станимъка“ гр.Асеновград, Обл.Пловдив
  • Теодора Йорданова Петрова – НХГ – „Св. Св.Кирил и Методий”, гр. Благоевград
  • Теодора Николова Иванова- гр. Пещера
  • ФАФ”КУКЛИЦИ”, ЦПЛР – ОДК,гр. Пловдив
  • ФГ „ГОРДОСТТА НА СРЕДИЩЕ”, с. Средище, Общ. Силистра
  • ФГ „ПЪСТРА СВИЛЕНИЦА”- НЧ”Елин Пелин 1926”, с Бусманци
  • ФГ „БИСЕРИ”, гр. Благоевград

Сребърен медал и диплом :

  • Александра Страхилова Страшилова- НЧ“Развитие-1870 г.“ гр.Севлиево, Обл. Габрово
  • Ангелина Красимирова Николова – НЧ“Сергей Румянцев-1909 г. с.Капитан Димитриево, Обл.Пазарджик
  • Атанас Петков – 144 СОУ „Народни будители“ гр.София
  • Анабел Добринова Дамянова – НХГ – „Св. Св.Кирил и Методий”, гр. Благоевград
  • Алиса Добромирова Денчева – тамбура, 144 СОУ „Народни будители“ гр.София
  • Борис Божидаров Стойнов – НЧ „Напредък“ с.Чепинци, Обл.София
  • Георгия Енчева Райкова – СГХСТ гр.София
  • Деница Костова – ШИ „Илия Аврамов“ гр.Нова Загора
  • Десислава Ивайлова Иванова – ОУ“Георги Бенковски“ с.Черни вит, Общ.Тетевен, Обл.Ловеч
  • Детски танцов състав „Тракийче“ – Об.ЦРД с.Цалапица, Общ.Родопи, Обл.Пловдив Худ.рък: Луко Буров
  • ДУЕТ „РИТМИКА” – Българска асоциация за културен обмен – Милано, Италия
  • ДФГ „Елхица“- ДГ № 59“Елхица“ гр.София, Худ.ръководител:Лилия Стоянова
  • ДФГ „Славейче“-ЦПЛР-ОДК гр.Пещера, Обл.Пазарджик, Худ.ръководител и диригент: Николай Балабанов
  • ДУЕТ -Моника Миткова и Михаела Иванова – ЮЗУ „Неофит Рилски“ гр.Благоевград
  • Елена Атанасова Николова – ЦПЛР-ОДК гр.Пещера, Обл.Пазарджик
  • ЖФГ „ЗДРАВЕ” – гр. Сандански
  • Женски народен хор – НЧ“Съгласие-1890 г.“ гр.Каварна, Обл.Добрич,Худ.р-л: Невелина Василева
  • Иванина Костадинова Костурска – с. Ръжево Конаре
  • Иван-Асен Стоянов Делийски – ОУ“Георги Бенковски“ с.Черни Вит, Общ.Тетевен, Обл.Ловеч
  • Ивета Петрова – тамбура, 144 СОУ „Народни будители“ гр.София
  • Илиан Николаев Димитров – ЦПЛР-ОДК гр.Пловдив
  • Корнелия Велкова Иванова – с. Старопатица, Общ. Кула, НЧ”Пробуда 1925
  • Любомир Ангелов Шарков – НМУ „Любомир Пипков“ гр.София
  • Марина Юриева Маринова – НМУ „Любомир Пипков“ гр.София
  • Мария Николаева Паскалева – НУМТИ „Добрин Петков“ гр.Пловдив
  • Мария Кирилова Георгиева – тамбура, 144 СОУ „Народни будители“ гр.София
  • Мадлен Георгиева Чобанова – НМУ „Любомир Пипков“ гр.София
  • Никол Колева – ШИ „Илия Аврамов“ гр.Нова Загора
  • Представителна формация„Гласовете на Орфей“ ОДК- гр.Пазарджик, Худ.рък: Малина Георгиева
  • Радослав Иванов – НЧ“Дядо Иван Арабаджията-1926 г.“ с.Царацово, Общ.Марица, Обл.Пловдив
  • Стефан Орлинов Цветанов – гайда, 144 СОУ „Народни будители“ гр.София
  • Таня Томова Дамянова – ЦПЛР-ОДК гр.Пещера, Обл. Пазарджик
  • ТС „ЦЕРОВЧЕ” , гр. Своге

Бронзов медал и диплом:

  • Анка Бинева – Пенсионерски клуб”Хан Аспарух”, гр. Димитровград
  • Беатрис Велинова – ЮЗУ „Неофит Рилски“ гр.Благоевград
  • Ванеса Николаева Стоянова – гр. Ботевград, Обл.София
  • Виолета Петкова – гр.София
  • Даниела Иванова – ШИ „Илия Аврамов“ гр.Нова Загора
  • Детска танцова формация „Детелина“ – НЧ“Сергей румянцев-1909 г.“с.Капитан Димитриево,

Обл. Пазарджик, Худ.рък: Емил Иванов

  • ДТС”ГРАОВЧЕТА” СУ „Васил Левски“ гр.Брезник, Обл. Перник, р-л Яна Кираджиева
  • ДТС „ТРАКИЙЧЕ”“ – малки, Об.ЦРД с.Цалапица, Общ.Родопи, Обл.Пловдив
  • ДУЕТ – Гергана и Надежда Димитрови Терзиеви – СУ“Любен Каравелов“ гр.Пловдив
  • ЖНХ „ЦАРИЧИНА”,гр. Бобовдол
  • ЖПГ „ТРЕНДАФИЛ” – НЧ”Просвета 1937”, с. Марикостиново,
  • Ивайло Кирилов – Дом на културата „Искър“, кв.Дружба, гр.София
  • Илинка Станкова Бибишкова – НЧ”Просвета 1937”, с. Марикостиново,
  • Ирена Антонова Паскалева /5 г./ – ДГ № 59 „Елхица“ гр.София
  • Йоана Любенова Кочева – 144 СОУ“Народни будители“ гр.София
  • Йоана Димчева Димова/4 г./- ДГ №59“Елхица“ гр.София – за най-малък участник/1Б/
  • Йоана Ивова Югова – НЧ“П.К. Яворов-1978 г.“ гр.Дупница, Обл.Кюстендил
  • Мая Жекова – ШИ”Илия Аврамов”, гр. Н. Загора
  • Мария Станиславова Господинова – 144 СОУ“Народни будители“ гр.София
  • Мартина Крумова Дибекова- ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“ гр.Самоков, Обл.София
  • Михаела Иванова – ЮЗУ „Неофит Рилски“ гр.Благоевград
  • Нико Ивайлов Евлогиев – НМУ“Любомир Пипков“ гр.София /2Б/
  • Николай Андреев Андреев – НЧ „Съгласие 1869“, гр. Тетевен
  • Петър-Леон Илчов Божилов – 144 СУ „Народни будители“, гр. София
  • Пресияна Христова Наневска – ЦПЛР-ОДК гр.Пловдив
  • Радостин Боянов Ангелов – ЦПЛР-ОДК гр.Пловдив
  • Райна Димитрова Пърличкова – НХГ – „Св. Св.Кирил и Методий”, гр. Благоевград
  • Сиана Огнянова Георгиева – 144 СОУ“Народни будители“ гр.София
  • Фолклорна певческа група „Джумайчета“- Ръководител: Иван Кацарски
  • Яна Стефанова Пиларска – 144 СОУ „Народни будители“ гр.София

Поощрения:

  • Александра Ножарова /1Б/ – ШИ „Илия Аврамов“ гр.Нова Загора

Анелия Георгиева Филипова – НЧ“Сергей Румянцев-1909 г.“

– Ангелина Димитрова Спасова – НЧ“Сергей Румянцев-1909 г.“ с.Капитан Димитриево, Обл.Пазарджик

– Биляна Минчева Петкова – 144 СОУ „Народни будители“ гр.София

– Божидара Желязкова – гр.София

  • Виктория Венциславова Георгиева НЧ“Н.Й.Вапцаров-1866 г.“ гр.Благоевград

– Виктория Веселинова Грахльова-НЧ „Искра-1975 г.“ гр.Кюстендил

  • Георги Петров Лазаров – СУ“Любен Каравелов“ гр.Пловдив
  • Детска фолклорна певческа формация „Весели гарджета“ ЧДГ „Веселото гардже“ гр.София

Худ.ръководител: Боряна Василева

  • Джули Крис Кап – ЦПЛР-ОДК гр.Смолян
  • Исмаил Костадинов Козарев-ЦПЛР-ОДК гр.Пещера /4Б/
  • Любомир Димитров – Дом на културата“Искър“ гр.София
  • Михаела Валентинова Веселинова – ШУ „Епископ Преславски“ гр.Шумен
  • Петя Асенова Полякова – ЦПЛР-ОДК гр.Пловдив
  • Ралица Коралова – ШИ „Илия Аврамов“ гр.Нова Загора

– Сиана Герасимова Герасимова – НМУ“Любомир Пипков“ гр.София

  • Стефани Илианова Манчева – гр. София

Диплом за оригинален костюм:

  • ЖПГ „СОКОЛОВ КАМИК”, с. Буново, Общ. Мирково

Диплом за най – малък участник:

  • Йоана Димчева Димова/4 г./- ДГ №59“Елхица“ гр.София