„Пиленце пее“ – 2018 г.


Публикация

„Пиленце пее“ – 2018 г.

От admin2 Няма коментари

НАГРАДИ НА НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС
„ПИЛЕНЦЕ ПЕЕ“ 2018

I.“ГРАНД ПРИ“
СЕ ПРИСЪЖДАТ НА:

1. Певческа и Инструментална Школа към НЧ „Миньор 2006” гр. Бобов Дол
2. София Иванова – НУИ „Добри Христов”, гр. Варна

II. ГОДИШНА СТИПЕНДИЯ И ДИПЛОМ
СЕ ПРИСЪЖДА НА:

1. Квинтет „Песнопойка” – НУИ „Проф. Веселин Стоянов”, гр. Русе – Присъжда се от Национален Конкурс „Пиленце Пее” 2018,гр. София

III. ЗЛАТНА СТАТУЕТКА И ДИПЛОМ
СЕ ПРИСЪЖДАТ НА:

1. Албена Бисерова Гърбева – НЧ „Васил коларов-1998 г.“ село Дряново, Община Девин
2. Георги Йовнов – ДФФ „Нестинарче“, гр. Царево
3. Детско-юношески танцов състав „Розова долинаю“ – НЧ „Васил Левски-1861 г.“ – гр. Карлово
4. Детска певческа група „Славеи“ при ЦПЛР – ОДК Пещера
5. Ивет Бойкова Иванова – Тамбура – НЧ „Миньор 2006” гр. Бобов Дол
6. Ивона Ивайлова Георгиева – Народно пеене – 144 СУ „Народни будители“ гр. София
7. Камерна инструментална формация – НМУ „Л.Пипков“, гр. София, р-л Вели Чаушев
8. Лилия Калоянова Стоянова – НМЦ „Славей“, гр. София
9. Мартин Борисов – Акордеон – ЦПЛР – ОДК, гр. Перник
10. Младежки Танцов Състав „Родолюбие” – гр.Кюстендил Към Сдружение Представителен Фолклорен Аансамбъл „Родолюбие“ гр.Кюстендил, р-л Васил Калоянов Василев
11. ФАФ „Куклици“, гр. Пловдив
12. Йорданка Мишева – с. Мало Конаре, Община Пазарджик

ПРЕДМЕТНА НАГРАДА „ТОНКОЛОНА” И ДИПЛОМ
СЕ ПРИСЪЖДАТ НА:

1. Група за автентичен фолклор при ПГМСС „Никола Вапцаров“ – „Гордостта на Средище”, с. Средище, Община Силистра

IV. ДИПЛОМ на Преподаватели
За високи художествени постижения в областта на любителското художествено творчество на художествени ръководители, диригенти, хореографи и корепетитори:

1. Бистра Панджилова – НЧ”Иван Вазов 1999”, гр. Мадан
2. Боряна Руменова Василева – ЧДГ „Веселото гардже“, гр. София
3. Боряна Топалова-Джоглова – Женски народен хор „Тракийка“ -0 НЧ „Никола Вапцаров-1928 г.“с.Костиево, Община Марица, Област Пловдив,
4. Биляна Соколова – НМУ”Л.Пипков”,гр. София
5. Валери Иванов Цветков – художествен ръководител и диригент – МШ „Хармония“ при НЧ „Св.Паисий Хилендарски-1927 г”. с. Кралев дол, Община Перник
6. Васил Калоянов Василев – Младежки Танцов Състав „Родолюбие” гр.Кюстендил Към Сдружение Представителен Фолклорен Аансамбъл „Родолюбие” гр.Кюстендил“
7. Величка Чаушева – НМУ”Л.Пипков”,гр. София
8. Вели Чаушев – НМУ”Л.Пипков”,гр. София
9. Виолета Щерева – ФАФ”Куклици”, гр. Пловдив
10. Даниела Георгиева – ОУ”Митрополит Авксентий Велешки „, гр. Самоков
11. Димана Боянова и Боян Боянови – НЧ”Миньор 2006”, гр. Бобов дол
12. Кирил Георгиев Амбарков – Детски танцов състав „Рила“Кристина Димитрова – НУИ „Професор Веселин Стоянов“ – гр.Русе
13. Лилия Стоянова – Детска фолклорна певческа група „Елхица“ – ДГ № 59 „Елхица“ гр.София
14. Марияна Николова Ангелова – НХГ „Св.св. Кирил и Методий“ Благоевград
15. Мая Ставрова Чакова – НХГ „Св.св. Кирил и Методий“ Благоевград
16. Мариана Ангелова Янкулова – диригент на ДЮФА „Граовче“,ОДК-ЦПЛР гр.Перник
17. Мирослав Василев – Детско-юношески танцов състав „Розова долина“ – НЧ „Васил Левски-1861 г.“ – гр. Карлово
18. Пламен Иванов – ФТА „Шопско настроение“ – Сдружение „Зорница“, гр.Плевен
19. Румен Монев – ФАФ”Куклици”, гр. Пловдив
20. Стоименка Тодорова Учинова – Недялкова – 144СУ „Народни будители”, гр. София
21. Таня Величкова – НМУ”Л.Пипков”,гр. София
22. Рангел Станимиров Маджарски – ОДК – гр. Кюстендил

V. ЗЛАТЕН МЕДАЛ И ДИПЛОМ
СЕ ПРИСЪЖДАТ НА:

1. Ангелина Николова – НЧ „ Сергей Румянцев 1909“ с. Капитан Димитриево
2. Анжело Романов – НЧ“Св.паисий хилендарски-1927 г.“ с.Кралев дол
3. Александра Пламенова Славова – НМУ”Л.Пипков”, гр. София
4. Александра Александрова Гребенарова – НМУ”Л.Пипков”, гр. София
5. Александра Георгиева – Словесен фолклор – НЧ“Св.П. Хилендарски-1927 г.“с.Кралев дол, Перник
6. Александра Страшилова – НЧ „ Развитие – 1870“ гр. Севлиево
7. Александрина Иванова – народно пеене – НБУ гр. София
8. Александър Виденов – гр. София
9. Антония Макавеева – НУМТИ „ Добрин Петков“ гр. Пловдив
10. Беатрис Александрова – ЮЗУ „ Неофит Рилски“ гр. Благоевград
11. Божидара Желязкова – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
12. Борислав Тонев – НУМТИ „ Добрин Петков“ гр. Пловдив
13. Валентина Шерденкова – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
14. Велислав Валериев Иванов – НЧ „Миньор 2006”, гр. Бобов Дол
15. Величко Боянов – НЧ „Св.Паисий Хилендарски-1927 г.“ с.Кралев дол
16. Велизара Йосифова – НЧ „ Съзнание 1895“ гр. Луковит
17. Весела Порчева – 133 СУ „ А.С. Пушкин“ гр. София
18. Виктория Йорданова – НЧ“Св.Паисий Хилендарски-1927 г.“ с.Кралев дол
19. Вокална група към НХГ „Св.св. Кирил и Методий“, гр. Благоевград
20. Вокална група – ЮЗУ”Неофит Рилски”, гр. Благоевград
21. Габриела Григорова Михайлова – НУИ „Проф. Веселин Стоянов”
22. Гергана Божинова – НХГ „Св.св. Кирил и Методий“ гр. Благоевград
23. Данко Пиларски – Тамбура – НМУ”Л.Пипков”, гр. София
24. ДВГ”Медени звънчета” – ОУ”Митрополит Авксентий Велешки „, гр. Самоков
25. Детски народен хор ,обр. фолклор– МШ „Хармония“НЧ „Св.П.Хилендарски-1927 г.“ с.Кралев дол, Перник
26. Димитър Пешев – Акордеон – НМУ”Л.Пипков”, гр. София
27. ДПГрупа”Славеи”, гр. Пещера. ЦПЛР – ОДК
28. ДТС „ХОРЦЕ“ – 125 СУ „Боян Пенев“, гр. София
29. Дует „Фолклорна усмивка“ – Мелек Ерен и Павел Димитров – ФАФ”Куклици”, гр. Пловдив
30. ДФП за традиционен фолклор „Розова долина“,НЧ „Васил Левски-1861 г.“ гр.Карлово
31. Елияху Шмуел Шеетрит – СУ”Св.св.Кирил и Мтодий”, гр. Смолян
32. Елизабет Цикалова – ЦПЛР – ОДК гр. Пещера
33. Женски народен хор „Тракийка“ -0 НЧ „Никола Вапцаров-1928 г.“с.Костиево, Община Марица, Област Пловдив, Р – л: Боряна Топалова-Джоглова
34. Ивалина Аделинова Атанасова – НЧ „Иван Вазов-1999 г.“ гр.Мадан
35. Иванина Иванова – НЧ“Светлина-1900 г.“ с.Литаково
36. Ивелина Иванова – АМТИИ гр. Пловдив
37. Йоана Танкова Златарева – НЧ „Васил Левски-1861 г.“ гр.Карлово
38. Йорданка Лабова – ЦПЛР – ОДК гр. Пещера категория 2Б
39. Калина Пламенова Димитрова – НУИ „Проф. Веселин Стоянов”
40. Кристина Белева – НУМТИ „ Добрин Петков“ гр. Пловдив
41. Лилия Василева Линова- град Асеновград
42. Лиляна Младенова – ИУ Варна
43. Мариела Пламенова Димитрова – НУИ „Проф. Веселин Стоянов”
44. Мария Тодорова Василева – НЧ „Кирил Маджаров-1866 г.“ гр.Смолян
45. Мария Емилова Панева – НЧ”Сергей Румянцев 1909”, с. К. Димитриево
46. Николай Боянов – НМУ”Л.Пипков”, гр. София
47. Николай Проданов – гр. Сърница, Община Сърница
48. Полина Росенова Михайлова – ЦПЛР-ОДК гр.Перник
49. Роси Цветанова Флорова – НМУ”Л.Пипков”, гр. София
50. Симона Йорданова Йорданова – СУ „Св. Климент Охридски“, гр. Добрич
51. СМС „Младежки сърца”, с. Марково, Община Родопи
52. Снежана Славева – НЧ „Георги Димитров”, Ковачевци Общ. Перник
53. Станислава Йорданова – НХГ „Св.св. Кирил и Методий“ гр. Благоевград
54. ТА„БЪДНИЧЕ”, Национален Дворец на децата, гр. София
55. Танцов състав при ОУ „ Св.св. Кирил и Методий“ гр. Карлово
56. Танцов състав „Шопско настроение”, гр. Плевен
57. Таня Дамянова – ЦПЛР – ОДК гр. Пещера
58. Теодора Славова – НУИ „Добри Христов“ гр. Варна
59. Фолклорен певчески дует „Славейчета“ Никол Михалик и Дарина Христова – ДГ „Слънчице“ гр.Нова Загора
60. Фолклорна певческа група „Веселие” – НЧ „Георги Димитров 1928”, с. Ковачевци, Общ. Перник
61. Фолклорно трио „Авлига“, гр. Дупница
62. Фолклорен танцов ансамбъл”РИЛА”, СНЦ -гр. Дупница
63. Христина Ненкова – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
64. 42 ОУ „Хаджи Димитър“ – 4Б клас
65. 42 ОУ „Хаджи Димитър“ – 4Вклас
66. Яница Емилова Иванова – ЦПЛР-ОДК гр.Перник
67. Детско-юношески танцов ансамбъл „Кюстендилче“ – ОДК – гр. Кюстендил – гл. худ. рък. Рангел Сатанимиров Маджарски

VI. СРЕБЪРЕН МЕДАЛ И ДИПЛОМ
СЕ ПРИСЪЖДАТ НА:

1. Анабел Дамянова – НХГ „Св.св. Кирил и Методий“ гр. Благоевград
2. Ангелина Спасова – НЧ „ Сергей Румянцев 1909“ с. Капитан Димитриево
3. Анджелика-Гая Петрова Меркова – ФАФ „Куклици”
4. Антоанета Методиева – НЧ Георги Димитров 1928”, с. Ковачевци, Общ. Перник
5. Атанас Петков – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
6. Божана Богданова – ДФФ „ Нестинарче“ ,гр. Царево
7. Борис Божидаров Стойнев – НЧ“Напредък-……г.“ с.Чепинци
8. Валерия Делчева – НЧ“ Иван Вазов – 1999“ гр. Мадан
9. Валентина Кацарова – 128 СУ „ Алберт Айнщайн“
10. Ванеса Стоянова – НЧ „ Христо Ботев“ гр. Ботевград
11. Вивиан Павлова – НЧ „ Съзнание 1895“ гр. Луковит
12. Вокална група „Веселите гарджета” – ЧДГ”Веселото гардже”, гр. София
13. Габриел Бодуров – ДФФ „ Нестинарче“ Царево
14. Гергана Михайлова – НЧ“Св.Пайсий хилендарски-1927 г.“ с.Кралев дол
15. Детска фолклорна певческа група „Любознайко“ – ДГ № 93 „Чуден свят“ кв.“Красно село“ гр. София
16. Детска фолклорна певческа група „Елхица“ – ДГ № 59 „Елхица“ гр.София,Р- л: Лилия Стоянова
17. ДХ „Гласовете на Орфей“ – ОДК, гр.Пазарджик
18. Димитър Ангелов Димитров – ОДК, гр.Пазарджик
19. Диана Иванова Градевска – НЧ „Пейо Кр. Яворов – 1978г.“, гр. Дупница
20. Дияна Гатева – НУМТИ „ Добрин Петков“ гр. Пловдив
21. ДЮТС„Ресиловче” – НЧ”Нов живот 1928”, с. Ресилово
22. Дует – Георги Йовнов и Стефани Стоянова – ДФФ „ Нестинарче“ ,гр. Царево
23. ДУЕТ „Българки” – Кристина Колева и Виктория Тодорова – ФАФ „Куклици”
24. Евелина Гелева – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
25. ЖПГ „Равнополска китка“ – НЧ „Просвета 1922г.“, с. Равно поле, общ. Елин Пелин
26. Ивана Погосян – НУМТИ „ Добрин Петков“ гр. Пловдив
27. Илияна Бенинска – НЧ „ Съзнание 1895“ гр. Луковит
28. Йоана Ивова Югова – НЧ „Пейо Кр. Яворов – 1978г.“, гр. Дупница
29. Йоан Александров Иванов – НЧ „Васил левски-1816 г.“ гр.Карлово
30. Карина Житиянова – – ЧДГ”Веселото гардже”, гр. София
31. Квартет „Марциана“ – НЧ „Просвета 1900“, гр. Девня
32. Квартет „Славейче” – НЧ „Мита Стойчева 1900” – П.Тръмбеш
33. Лили Гръчка – НХГ „Св.св. Кирил и Методий“ гр. Благоевград
34. Лилия Пешева – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
35. Мадлен Георгиева Чобанова – НМУ”Л.Пипков”, гр. София
36. Мария Хубенова – НУМТИ „ Добрин Петков“ гр. Пловдив
37. Матей Димитров – ЮЗУ „ Неофит Рилски“ гр. Благоевград
38. Милица Дианова Колева – ДГ „Албена“ гр.Пловдив
39. Никол Иванова – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
40. Никол Карамфилова Гаджева – НЧ „Васил Левски-1861 г.“ гр.Карлово
41. Павел Мирославов Тодоров – ФАФ „Куклици”, гр. Пловдив
42. Петър Манолов – ДФФ „ Нестинарче“ Царево
43. Радослав Манолов Сърбински – НЧ „Миньор 2006”, гр. Бобов Дол
44. Райна Пърличкова – НХГ „Св.св. Кирил и Методий“ гр. Благоевград
45. Райна Кирилова Христова – НЧ „Пейо Кр. Яворов – 1978г.“, гр. Дупница
46. Ралица Георгиева – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
47. Симона Петрова – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
48. Симона Велева – ЦЛТРДБ гр. Благоевград
49. Славея Младенова – СУ „ Сава Доброплодни”, гр. Шумен
50. Станислав Георгиев – НХГ „Св.св. Кирил и Методий“ гр. Благоевград
51. Стефани Стоянова – ДФФ „ Нестинарче“,гр. Царево
52. Татяна Ивова Коройчева – СУ“Св.св.Кирил и Методий“ гр.Асеновград
53. Танцов Клуб”Шопско настроение”, гр. Плевен
54. ФФ „ Дилянка“ – НЧ „ Съзнание 1895“ гр. Луковит
55. ФГ „ Бисери“ – ЦЛТРДБ гр. Благоевград
56. Чидем Пашова – ЦПЛР – ОДК гр. Пещера
57. Яни Алексиев Чилингиров – НЧ „Васил левски-1861 г.“ гр.Карлово

VII. БРОНЗОВ МЕДАЛ И ДИПЛОМ
СЕ ПРИСЪЖДАТ НА:

1. Александра Стойкова Филипова – НМУ”Л.Пипков”, гр. София
2. Ангелика Маринова – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
3. Беатрис Велинова – ЮЗУ „ Неофит Рилски“ гр. Благоевград
4. Биляна Бойкова Борисова – НЧ „Миньор 2006”, гр. Бобов Дол
5. Божидар Георгиев – ЦЛТРДБ гр. Благоевград
6. Валерия Мариянова Маринова – НМУ”Л.Пипков”, гр. София
7. Васви Кехайов – ЦПЛР – ОДК гр. Пещера
8. Велик Димитров Влахов – Община Родопи, с. Марково
9. Вера Бугова – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
10. Георги Петров Лазаров – СУ „Любен Каравелов”, гр. Пловдив
11. Дария Станкова Танева – гр. Стара Загора
12. Деница Георгиева – НЧ“Св.Паисий хилендарски-1927 г.“ с.Кралев дол,Общ. Перник
13. Деница Мирославова Йорданова – НУИ „Проф. Веселин Стоянов”гр. Русе
14. Евгения Димитрова – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
15. Ивон Ивелинова Иванова – НУИ „Проф. Веселин Стоянов”,гр. Русе
16. Илияна Карабойчева – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
17. Йоана Николаева – Дом на културата „Искър“ гр.София
18. Йоанна Кочева – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
19. Калина Снежанкова Колева – НЧ „Мита Стойчева 1900”,гр. П.Тръмбеш
20. Лара Илиева – ЦЛТРДБ гр. Благоевград
21. Лилия Корчева – – ЧДГ”Веселото гардже”, гр. София
22. Мария Илкова – НЧ „ Звезда“ с. Леново
23. Мария Димитрова Недялкова – СУ „Любен Каравелов”, гр. Пловдив
24. Мартина Крумова Дибекова – ОУ”Митрополит Авксентий Велешки”, гр. Самоков
25. Радостина Диянова Дамянова – НУИ „Проф. Веселин Стоянов”
26. Ралица Дурева – НЧ“ Иван Вазов – 1999“ гр. Мадан
27. Рая Юмерова Юмерова – НЧ“Васил Левски-1861 г.“ гр.Карлово
28. Спаска Десподска – ЦЛТРДБ гр. Благоевград
29. Стефания Пламенова Кьорова – ФАФ „Куклици”, гр. Пловдив
30. Стефани Маринова Пенчева – ДГ”188 – Вяра, надежда, любов”, гр. София
31. Стефани Димитрова – НХГ „Св.св. Кирил и Методий“ гр. Благоевград
32. Трио „Идепея“ – НУИ „Проф. Веселин Стоянов”,гр. Русе
33. Теодор Тричков – НЧ „Св.Паисий хилендарски-1927 г.“ с.Кралев дол
34. ТС„Граовчета ”, гр. Брезник
35. Христина Илкова – НЧ“ Звезда“ с. Леново
36. Яна Иванова Кирилова – ЦПЛР-ОДК гр.Перник
37. Яна Стефанова Пиларска – 144 СУ „Народни будители“, гр. София
38. Детски танцов Състав към НЧ „Миньор 2006”, гр. Бобов Дол
39. Ана Мария Христова Станджикова – с. Ръжево Конаре
40. Детска фолклорна група „Джумайчета“ – НЧ „Н. Вапцаров – 1866“, гр. Благоевград

VIII.ПООЩРЕНИЕ И ДИПЛОМ
СЕ ПРИСЪЖДАТ НА:

1. Аделина Карагьозова – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
2. Александър Кирилов – ЦЛТРДБ гр. Благоевград
3. Амая Нанкова – ДГ”188 – Вяра, надежда, любов”, гр. София
4. Валентина Асенова – ЦЛТРДБ гр. Благоевград
5. Вероника Христова – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
6. Вероника Диянова Дамянова – НУИ „Проф. Веселин Стоянов” гр Русе
7. Виктория Сашова – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
8. Виктория Тодорова Тодорова – ФАФ „Куклици”, гр. Пловдив
9. Георги Ненков – 88 СУ „ Димитър Попниколов“ гр. София
10. Даниела Роберто Авитабиле – НЧ „Васил Левски-1861 г.“ гр.Карлово
11. Даяна Спасова Караджова – НЧ „Миньор 2006”, гр. Бобов Дол
12. Даяна – Паула Лилова – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София
13. Джорджия Георгиева – НЧ „Св.Паисий Хилендарски-1927 г.“ с.Кралев дол
14. Детска фолклорна певческа група „Бърборани“ – ДГ № 93 гр.София
15. Детска фолклорна певческа група „Мечо Пух“ – ДГ №93 „Чуден свят“, кв.“Красно село“ гр.София
16. ДФА „ Славей – джуниър“ – ДЦ ОКИ „ Надежда“ гр. София
17. ДМФ – ДГ”188 – Вяра, надежда, любов”, гр. София
18. Добромир Иванов Йозов – СУ „Любен Каравелов”, гр. Пловдив
19. Есин Енгин Али – ФАФ „Куклици”, гр. Пловдив
20. Ивета Боянова Петрова – 144 СУ „Народни Будители”, гр. София
21. Кристина Маринова Колева – ФАФ „Куклици”, гр. Пловдив
22. Мария – Магдалена Иванова Ризова – НМУ”Л.Пипков”, гр. София
23. Рената Коева – НМУ”Л.Пипков”, гр. София
24. Сиана Георгиева – 144 СУ „ Народни будители“ гр. София

IX. Диплом за най-млад състав
СЕ ПРИСЪЖДАТ НА:

1. Детски танцов Състав към НЧ „Миньор 2006”, гр. Бобов Дол